bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Świadczenia Rodzinne i Fundusz Alimentacyjny

SEKCJA ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH
Budynek Starostwa Powiatowego w Malborku
Parter
Pl. Słowiański 17


Kierownik mgr Monika Sobczyńska
Pokój Nr 18

monika.sobczynska@mops.malbork.pl
tel. 55 647-16-10

Dział Świadczeń Rodzinnych
poniedziałek: 9.00 do 13.00
wtorek: 9.00 do 13.00
środa: 11.00 do 16.30
czwartek: 9.00 do 13.00
piątek: nieczynne (praca administracyjna)

Świadczenia opiekuńcze, koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego - Pokój Nr 2

Starszy Specjalista Natalia Mleczek
tel. 55 647-16-12
natalia.mleczek@mops.malbork.pl

Windykacja, świadczenia nienależnie pobrane, sprawozdawczość - Pokój Nr 2
Starszy Specjalista Justyna Rutkowska
tel. 55 647-16-12
justyna.rutkowska@mops.malbork.pl

Świadczenie wychowawcze "500+, świadczenie Dobry Start "300+" - Pokój Nr 3

Sprawy wg literek A-K
Starszy Referent Katarzyna Czerska
tel.55 649-50-43
kczerska@mops.malbork.pl

Sprawy wg literek L-Ż
Starszy Referent Magdalena Dolata
tel.55 649-50-45
mdolata@mops.malbork.pl

Fundusz Alimentacyjny oraz postępowanie wobec dłużników alimentacyjnych - Pokój Nr 4

Sprawy wg literek A-K
Starszy referent Paulina Nakonieczna
tel. 55 647-16-11
pnakonieczna@mops.malbork.pl

Sprawy wg literek L-Ż
Starszy Specjalista Karina Zając
tel. 55 647-16-05
karina.zajac@mops.malbork.pl

Świadczenia rodzinne, świadczenie rodzicielskie - Pokój Nr 5

Sprawy wg literek A-K
Starszy Referent Anna Widźgowska
tel./fax 55 647-16-08
awidzgowska@mops.malbork.pl

Sprawy wg literek L-Ż
Starszy Referent Joanna Kowalska - Włodkowska
tel. 55 647-16-06
jkowalska@mops.malbork.pl

Zasiłek pielęgnacyjny, Karta dużej rodziny, jednorazowa Zapomoga z tyt. Urodzenia dziecka - Pokój Nr 6

Inspektor Beata Kapuścińska
tel./fax 55 647-16-07
beata.kapuscinska@mops.malbork.pl



Opublikował: Arkadiusz Popławski
Publikacja dnia: 05.06.2019
Podpisał: Monika Sobczyńska
Dokument z dnia: 05.06.2019
Dokument oglądany razy: 4 360