bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 31.01.2017, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Dane kontaktowe

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul.Słowackiego 74, 82-200 Malbork

godziny otwarcia 7:00-15:00

tel. 55 647-27-81
fax 55 647-27-28

adres e-mail : sekretariat@mops.malbork.pl

Dyrektor mgr. Jacek Wojtuszkiewicz

przyjmuje interesantów w poniedziałki i środy w godz.8.00-15.00

Zastępstwo w czasie nieobecnosci dyrektora pełni
mgr Małgorzata Wojciechowska
tel.55 647 27 81 wew.30


Komórka BHP:
specjalista Katarzyna Mikołajczyk


Radca Prawny:

przyjmuje klientów korzystających z pomocy tut.ośrodka w środy w  godz.7:30-8:50


SEKRETARIAT

 Referent

Paulina Karbowiak
sekretariat@mops.malbork.pl
tel. wew. 10


Zespół interdyscyplinarny

Starszy Referent

Dorota Andrysiewicz
dorota.andrysiewicz@mops.malbork.pl
tel. wew. 38


KADRY

Starszy specjalista ds. kadr
Ewa Piotrowska
ewa.piotrowska@mops.malbork.pl
tel. wew. 16


ADMINISTRACJA

Referent ds. finasowo-gospodarczych
Anna Wilczewska
awilczewska@mops.malbork.pl
tel. wew.34


USŁUGI OPIEKUŃCZE

Starsi referenci ds. usług opiekuńczych

Monika Harasimowicz
Lucyna Śnios

lucyna.snios@mops.malbork.pl
tel.wew.35


DZIAŁ ŚWIADCZEŃ z zakresu pomocy społecznej

Starszy specjalista ds. świadczeń

Danuta Wilczewska
danuta.wilczewska@mops.malbork.pl

Renata Jędra
renata.jedra@mops.malbork.pl
tel. wew. 11

Elżbieta Janasek
elzbieta.janasek@mops.malbork.pl

Edyta Tuńska
edyta.tunska@mops.malbork.pl
tel. wew. 13


UBEZPIECZENIA

Aleksandra Potocka-Sulich
aleksandra.potocka@mops.malbork.pl
tel. wew. 24


KSIĘGOWOŚĆ

Główna księgowa
Ewa Warta-Kałużna
ewarta@mops.malbork.pl
tel.wew.12

Specjalista ds. płac Zofia Tetkowska
tel. wew.32

Starszy inspektor Magdalena Kluczyńska
magdalena.kluczynska@mops.malbork.pl

Starszy inspektor Magdalena Hamadyk
magdalena.hamadyk@mops.malbork.pl
tel.wew. 27

Specjalista (kasa)
Karolina Lesiak
tel.wew. 25


SEKCJA ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH
Budynek Starostwa Powiatowego w Malborku
Parter
Pl. Słowiański 17

Kierownik mgr Monika Sobczyńska
Pokój Nr 18

monika.sobczynska@mops.malbork.pl
tel. 55 647-16-10


Dział Świadczeń Rodzinnych

poniedziałek 8.00 – 14.00
wtorek 8.00 – 14.00
środa 9.00 – 17.00
czwartek 8.00 – 14.00
piątek 8.00 – 14.00

Starszy Inspektor Natalia Mleczek - Pokój Nr 5
Świadczenia rodzinne, świadczenie rodzicielskie
Sprawy wg literek A-K
tel. 55 647-16-06
natalia.mleczek@mops.malbork.pl

Referent Rafał Słodkowski - Pokój Nr 5
Świadczenia rodzinne, świadczenie rodzicielskie
Sprawy wg literek L-Ż
tel. 55 647-16-08
r.slodkowski@mops.malbork.pl

Starszy Referent Beata Kapuścińska - Pokój Nr 6

Zasiłek pielęgnacyjny, Karta dużej rodziny

tel. 55 647-16-07

beata.kapuscinska@mops.malbork.pl

Starszy Inspektor Patrycja Kotowska – Pokój Nr 2
Świadczenia opiekuńcze, koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego
tel. 55 647-16-12
patrycja.kotowska@mops.malbork.pl


Dział Funduszu Alimentacyjnego
poniedziałek 8.00 – 14.00
wtorek 8.00 – 14.00
środa 9.00 – 17.00
czwartek 8.00 – 14.00
piątek 8.00 – 14.00

Referent Anna Widźgowska – Pokój Nr 4
Świadczenia z funduszu alimentacyjnego, postępowanie wobec dłużników alimentacyjnych
Sprawy wg literek A-K
tel. 55 647-16-11
anna.widzgowska@mops.malbork.pl

Starszy Inspektor Karina Zając – Pokój Nr 4
Świadczenia z funduszu alimentacyjnego, postępowanie wobec dłużników alimentacyjnych
Sprawy wg literek L-Ż
tel. 55 647-16-05
karina.zajac@mops.malbork.pl

Starszy Inspektor Justyna Rutkowska – Pokój Nr 2
Windykacja, świadczenia nienależnie pobrane, sprawozdawczość
tel. 55 647-16-12
justyna.rutkowska@mops.malbork.pl


STACJA SOCJALNA JOHANITÓW
tel.wew. 23
Wiesława Dolatta
Alicja Osińska



Opublikował: Sekretariat Mops
Publikacja dnia: 31.01.2017
Podpisał: Łukasz Mielnik
Dokument z dnia: 26.02.2015
Dokument oglądany razy: 3 206